Здесь нашел интересный обзор

27.09.2018р. о 16-00 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського,21, в залі засідань на І поверсі) відбудеться відкрите громадське обговорення проекту регуляторного акта рішення міської ради «Про внесення змін до нормативних актів з питань

приватизації об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська». Мета проекту – приведення у відповідність згідно з вимогами діючого законодавства.         

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись в мережі Інтернет за посиланням http://www.mvk.if.ua/rppra/ розділ «Регуляторна політика» /«Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» та/або в Департаменті комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради: м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, тел. 53-26-16, 53-26-15, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зауваження та пропозиції приймаються в друкованому чи електронному виглядах за вищезазначеними адресами або по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.prom1mvk@gmail.com впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет.