Joomla модули на http://joomla3x.ru и компоненты.

     З 15.08.2018 року по 14.08.2021 року ПАТ «КРЕДОБАНК» здійснює виплати коштів з рахунку умовного зберігання (ескроу рахунку) згідно процедури примусового викупу акцій.

    Виплати здійснюються у відповідності до Публічної Безвідкличної Вимоги  про придбання акцій у власників акцій (акціонерів).

  Виплата грошових коштів акціонеру, акції яких придбаваються, чи його представнику, здійснюється ПАТ «КРЕДОБАНК» через мережу власних відділень згідно переліку (реєстру) акціонерів що був отриманий від АТ "Івано-Франківський локомотиворемонтний завод".

 

   Зазначену виплату ПАТ «КРЕДОБАНК» виконує в безготівковій чи готівковій формі - для фізичних осіб і в безготівковій формі – для юридичних осіб за особистим зверненням акціонера чи його представника до одного з відділень Банку. У випадках, визначених законодавством України, в т. ч. нормативно-правовими актами Національного банку України, виплата здійснюється після здійснення ідентифікації та верифікації акціонера/представника акціонера.


   Виплата буде здійснена лише у випадку повної відповідності ідентифікаційних даних акціонера що зазначені в переліку (реєстрі) акціонерів документам що будуть представлені ним чи його представником для отримання коштів (див. нижче). 

 

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КОШТІВ (ВИПЛАТ) АКЦІОНЕРАМИ.


Фізична особа, акціонер, надає:

  • паспорт або інший документ що посвідчує особу. У випадку обміну паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, надається довідка органу Міграційної служби України, що підтверджує обмін старого паспорта або іншого документа, який посвідчує особу із зазначенням його реквізитів (які наведені на зворотному боці цієї довідки), на новий (актуальний) паспорт або інший документ, який посвідчує особу;
  • у разі зміни прізвища, імені, по-батькові, надається оригінал або нотаріально завірена копія одного з наступних документів в залежності від тих даних, невідповідність яких необхідно усунути:

- Свідоцтво про реєстрацію шлюбу;

- Свідоцтво про зміну прізвища;

- Свідоцтво про зміну імені;

- Свідоцтво про зміну ім’я по батькові;

- Свідоцтво про розірвання шлюбу.

  • документ, виданий контролюючим органом, що засвідчує присвоєння фізичній особі-резиденту реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • у випадку звернення до Банку спадкоємця, який не встиг переоформити право власності на акції Товариства в системі депозитарного обліку, необхідно пред'явлення свідоцтва про право на спадщину із зазначенням конкретної суми грошових коштів, які підлягає сплаті спадкоємцям за такі акції;
  • Заяву про отримання коштів (у випадку, якщо виплата здійснюється у безготівковій формі на рахунок клієнта). Зразок Заяви надається у відділенні Банку. 

Представник фізичної особи, акціонера, надає:

  • нотаріально посвідчену довіреність з повноваженнями на отримання коштів;
  • паспорт або інший документ що посвідчує особу. У випадку обміну паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, надається довідка органу Міграційної служби України, що підтверджує обмін старого паспорта або іншого документа, який посвідчує особу із зазначенням його реквізитів (які наведені на зворотному боці цієї довідки), на новий (актуальний) паспорт або інший документ, який посвідчує особу;
  • документ, виданий контролюючим органом, що засвідчує присвоєння фізичній особі-резиденту реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Юридична особа, акціонер, надає:

  • для юридичних осіб, які ідентифіковані в Банку (клієнти банку, що вже мають відкриті рахунки у ПАТ «КРЕДОБАНК») - паспорт/інший документ що посвідчує представника, документ що підтверджує його повноваження (довіреність, доручення) та лист про виплату коштів (довільної форми) або Заяву про отримання коштів, зразок якої надається у відділенні Банку;
  • для юридичних осіб, які не ідентифіковані в Банку (не мають відкритих рахунків у ПАТ «КРЕДОБАНК») - паспорт/інший документ що посвідчує особу представника юридичної особи, документ що підтверджує його повноваження (якщо кошти отримує довірена особа, то довіреність посвідчена нотаріально), Витяг з ЄДРПОУ та лист про виплату коштів (довільної форми) із зазначенням платіжних реквізитів особи.

КОНТАКТИ. 
В разі потреби отримання додаткових консультацій щодо порядку здійснення ПАТ «КРЕДОБАНК» вищезазначених виплат просимо звертатись до Контакт-Центру ПАТ «КРЕДОБАНК» за телефоном       

0 800 500 8 50 (безкоштовно по Україні).