Конкурсна комісія виконавчого комітету міської ради оголошує про намір передати в оренду наступні об'єкти комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська:

 

№ п/п

Дані про об'єкт

Назва об'єкта оренди, його адреса та місце розташування

Площа

кв. м

Вартість об'єкта оренди згідно зі звітом  про незалежну оцінку без ПДВ, грн.

Максимальний

термін оренди

Цільове призначення

 щодо подальшого використання об'єкта оренди

1.

Нежитлове приміщення розташоване на другому поверсі в будівлі Початкової школи ім. Софії Русової за адресою:

вул. Василіянок, 28

15,8 217 020,0  2 роки 11 місяців Для проведення занять з іноземної мови (з погодинною орендною платою)
 2.

Нежитлові приміщення, розташовані в будівлях за адресою:

вул. Деповська, 91

 

797,9 2 430 860,0  2 роки 11 місяців Для розміщення суб’єктів господарювання, які здійснюють обслуговування житлових будинків, які належать до комунальної власності міста
3.

Частина нежитлового приміщення спортзалу розташованого на першому поверсі в будівлі навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія №3» за адресою:

вул. Гоголя, 10
294,0 2 621 230,0

1 рік 6 місяців

Для проведення спортивних занять без права розміщення тренажерів (з погодинною орендною платою)
4.

Частина нежитлового приміщення, розташованого на першому поверсі в будівлі КНП «Івано-Франківський міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради»

за адресою:

вул. Чорновола, 49

 3,0  33 320,0  2 роки 11 місяців Для встановлення терміналу самообслуговування

 

Заяви на оренду зазначеного об'єкту (обов'язково вказати дату та номер газети "Західний кур'єр", в якому опублікована інформація про об'єкти оренди - №__ (__) від 16.01.2020 р.) приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою:  м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, перший поверх. У разі надходження двох і більше заяв на об'єкт оренди Орендодавець оголосить конкурс на право його оренди  відповідно до вимог абзацу 3 частини четвертої ст.9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна". За додатковою інформацією слід звертатися у робочі дні та години у відділ оренди Управління комунального майна Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. Леся Курбаса, 2, перший поверх, або за тел. 53-02-19, 55-21-06.