Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.

Конкурсна комісія виконавчого комітету міської ради оголошує про намір передати в оренду наступні об'єкти комунальної власності територіальної громади міста Івано-Франківська:

 

№ п/п

Дані про об'єкт

Назва об'єкта оренди, його адреса та місце розташування

Площа

кв. м

Вартість об'єкта оренди згідно зі звітом  про незалежну оцінку без ПДВ, грн.

Максимальний

термін оренди

Цільове призначення

 щодо подальшого використання об'єкта оренди

1.

 

Нежитлові приміщення розташовані на першому поверсі в будівлі Центру надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська за адресою:

вул. Незалежності, 9

3,0 43 020,0  2 роки 11 місяців Для встановлення терміналу самообслуговування
 2.

 

Нежитлові приміщення розташовані на першому поверсі в будівлі початкової школи «Пасічнянська» за адресою:

вул. Пасічна, 3

 143,9 1 302 007,0  2 роки 11 місяців Для проведення спортивних занять без права розміщення тренажерів (з погодинною орендною платою)

 

Заяви на оренду зазначеного об'єкту (обов'язково вказати дату та номер газети "Західний кур'єр", в якому опублікована інформація про об'єкти оренди - №47 (1725) від 28.11.2019 р.) приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою:  м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, перший поверх. У разі надходження двох і більше заяв на об'єкт оренди Орендодавець оголосить конкурс на право його оренди  відповідно до вимог абзацу 3 частини четвертої ст.9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна". За додатковою інформацією слід звертатися у робочі дні та години у відділ оренди Управління комунального майна Департаменту комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради за адресою: вул. Леся Курбаса, 2, перший поверх, або за тел. 53-02-19, 55-21-06.