nachodki.ru интернет-магазин

Перейти на аукціон в системі Прозоро.Продажі за посиланням

І. Інформація про чинний договір оренди:

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, 76004, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. М. Грушевського, 21.

Повне найменування і адреса балансоутримувача: Тисменичанський ліцей Івано-Франківської міської ради,78410, Івано-Франківська обл.,с.Тисменичани, вул. Грушевського, 53.

ІІ. Інформація про об’єкт оренди:

Місцезнаходження об’єкта: с.Тисменичани, вул. Грушевського, 53.

Тип об’єкта: нерухоме майно.

Найменування та характеристика об’єкта оренди: нежитлові приміщення загальною площею 60,0 кв.м (приміщення №№ 4, 6 та частина приміщень №№ 7, 12 згідно з технічним паспортом на будівлю на вул. Грушевського, 53, виготовленим 29.08.2010р.), розташовані на першому поверсі в будівлі Тисменичанського ліцею Івано-Франківської міської ради за адресою: Івано-Франківська обл., с. Тисменичани, вул. Грушевського, 53.

Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: будівля, в якій розміщено об’єкт оренди забезпечена наступними комунікаціями: електропостачання, водопостачання, водовідведення, теплопостачання.

Загальна площа об’єкта: 60,00 кв.м.

Корисна площа об’єкта: 60,00 кв. м.

Залишкова (дооцінена) балансова вартість об’єкта: 374 460,00 грн.

Первісна балансова вартість об’єкта: 2 658 272,00 грн.

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації: відсутні.

Балансоутримувачем отримано погодження органу управління балансоутримувача.

Обєкт оренди не є частиною памятки культурної спадщини.

Інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг:компенсація балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг здійснюється в порядку п.6.5 проєкту договору, що додається.

ІІІ. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Стартова орендна плата: 555,70 грн. без ПДВ.

Стартова орендна плата для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 277,85 грн.        без ПДВ.

Стартова орендна плата для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 277,85 грн. без ПДВ.

Строк оренди: 30.09.2026 р.

Графік використання об’єкта оренди: понеділок-пятниця з 09.00 до 14.00 год.

Наявність рішення про затвердження додаткових умов оренди майна: рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 12.10.2021 року №1399 (п.22).

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту об’єкта оренди під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку: відсутня.

Цільове призначення об’єкта оренди: для надання послуг, пов’язаних із обслуговуванням працівників та відвідувачів закладу, а саме: для організації харчування учнів, без права передачі об’єкта оренди в суборенду.

Переможець аукціону відшкодовує витрати на проведення оцінки в сумі 1500 грн. (підстава: ч.5 ст.8 ЗУ «Про оренду державного та комунального майна».)

ІV. Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна» зі змінами та доповненнями.

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата проведення аукціону: 19.11.2021р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до    20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1% від стартової орендної плати.

Розмір гарантійного внеску (для існуючого орендаря): 4540,00 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 600,00 грн.

В разі оголошення аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків та/або аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій у випадках, передбачених Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та Порядком передачі оренду державного та комунального майна, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна:

Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 4540,00 грн.

Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 4540,00 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 1 крок.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 25 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду.

V. Додаткова інформація:

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: тел. (0342) 552106, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за додатковою інформацією звертатись в Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, І поверх, адреса веб-сайту: www.depkr.if.ua), огляд об’єкта здійснюється за місцем його знаходження в попередньо узгоджений час протягом часу роботи служби з організації аукціону – робочі дні з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю та передсвяткові дні з 8.00 до 16.00).

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Для участі в аукціоні потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні, вимоги до якої встановлюються адміністратором ЕТС, в електронній формі. До заяви додаються:

1) для потенційних орендарів - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для потенційних орендарів - іноземних громадян та осіб без громадянства - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних орендарів - юридичних осіб:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і причина його відсутності;

 4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску на рахунок оператора електронного майданчика.

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Одержувач:Головне управління казначейства в Івано-Франківській області

Рахунок № (IBAN): UA868999980334339999000009612

Банк одержувача: Казначейство України

Код згідно з ЄДРПОУ 37951998

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

 

УВАГА: Потенційні орендарі повинні відповідати вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».