Интернет-магазин nachodki.ru

Перейти на аукціон в системі Прозоро.Продажі за посиланням

І. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, 76004, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. М. Грушевського, 21.

 Повне найменування і адреса балансоутримувача: комунальне підприємство «Управляюча компанія «Комфортний дім» Івано-Франківської міської ради, 76002, Івано-Франківська обл., м. Івано -Франківськ, вул. Незалежності, 161.

 ІІ. Інформація про об’єкт оренди:

Місцезнаходження об’єкта: м. Івано-Франківськ, вул. Військова. 1.

 Тип об’єкта: нерухоме майно.

 Найменування та характеристика об’єкта оренди: нежитлові приміщення загальною    площею 233,1 кв.м (приміщення №№ 1÷10 та I÷IX, розташовані в цоколі, на першому та другому поверхах, згідно з технічним паспортом на будівлю на вул. Військовій, 1, виготовленим 03.04.2009р.), розташовані в будівлі за адресою: вул. Військова, 1.

 Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: об’єкт оренди забезпечений наступними комунікаціями: електропостачанням, газопостачанням, водопостачанням, водовідведенням та автономним опаленням.

Загальна площа об’єкта: 233,1 кв. м.

Корисна площа об’єкта: 167,2 кв. м.

Залишкова дооцінена балансова вартість об’єкта: 2 233 190 грн. без ПДВ.

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації: не приймалося.

Інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг (якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг) : компенсація балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг здійснюється у порядку п. 6.5 проєкту договору, що додається.

ІІІ. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Стартова орендна плата: 22 331,90 без ПДВ.

Стартова орендна плата для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 11 165,95 грн. без ПДВ.

Стартова орендна плата для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 11 165,95 грн. без ПДВ.

Строк оренди: 30.09.2023 р.

Наявність рішення про затвердження додаткових умов оренди майна: п. 24 рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 12.10.2021 р. № 1399.

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту об’єкта оренди під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку: не надавалась.

Цільове призначення об’єкта оренди: використання за будь-яким цільовим призначенням з правом передачі об’єкта оренди в суборенду.

Переможець аукціону відшкодовує витрати на проведення оцінки об’єкта оренди в сумі    2 500 грн. (підстава: ч. 5 ст. 8 Закону України «Про оренду державного та комунального майна»).

ІV. Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата проведення аукціону: 16.11.2021 р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1% від стартової ціни.

Розмір гарантійного внеску: 26 456,85 грн.

Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової орендної плати:      26 456,85 грн.Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 26 456,85 грн.

Розмір реєстраційного внеску: 600,0 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 1 крок.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 25 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду.

V. Додаткова інформація:

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта:           тел. (0342) 552106, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за додатковою інформацією звертатись в Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (76018,                 м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, І поверх, адреса веб-сайту: www.depkr.if.ua), огляд об’єкта здійснюється за місцем його знаходження в попередньо узгоджений час протягом часу роботи служби з організації аукціону – робочі дні з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю та передсвяткові дні з 8.00 до 16.00).

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти (для сплати авансових внесків та орендної плати):

Отримуваач: Головне управління казначейства в Івано-Франківській області

Рахунок № (IBAN): UA868999980334339999000009612

Банк одержувача: Казначейство України

Код згідно з ЄДРПОУ 37951998

(для сплати забезпечувального депозиту та відшкодування невід’ємних поліпшень)

       Отримувач: Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради

       код ЄДРПОУ отримувача: 40228135

       Банк отримувача: УДКСУ у м. Івано-Франківську

     Номер рахунку (IBAN): UA228201720355199001082093654

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

 Для участі в аукціоні потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні, вимоги до якої встановлюються адміністратором ЕТС, в електронній формі. До заяви додаються:

1) для потенційних орендарів - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для потенційних орендарів - іноземних громадян та осіб без громадянства - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних орендарів - юридичних осіб:

 витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

 інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і причина його відсутності;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску на рахунок оператора електронного майданчика.

УВАГА: Потенційні орендарі повинні відповідати вимогамстатті 4Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Майбутній орендар може укладати договір суборенди лише з особами, які відповідають вимогам статті 4 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».