Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Перейти на аукціон в системі Прозоро.Продажі за посиланням

І. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, 76004, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21;

Повне найменування і адреса балансоутримувача: Комунальне некомерційне підприємство «Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради», 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 44;

ІІ. Інформація про об’єкт оренди, що міститься в Переліку першого типу:

Місцезнаходження об’єкта: м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 44;

Тип об’єкта: нерухоме майно;

       Найменування та характеристика об’єкта оренди: частина нежитлового приміщення площею 3,0 кв.м (частина приміщення № 101 згідно з технічним паспортом на будівлю на вул. Чорновола, 44, виготовленим 17.02.2012р.), розташованого на першому поверсі в будівлі КНП «Міська дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради».

Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: будівля в якій знаходиться об’єкт оренди забезпечена централізованим водяним опаленням, водопостачанням, водовідведенням, та електропостачанням.

Загальна площа об’єкта: 3,0 кв.м

Корисна площа об’єкта: 3,0 кв.м

Вартість об’єкта згідно ч.2 ст.8 ЗУ:39770 грн. без ПДВ.

Балансоутримувачем отримано погодження органу управління.

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації відсутні.

Об’єкт оренди є пам’яткою культурної спадщини.

Інформація про порядок участі орендаря у компенсації балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг (якщо об’єкт оренди не має окремих особових рахунків, відкритих для нього відповідними постачальниками комунальних послуг): компенсація балансоутримувачу витрат на оплату комунальних послуг здійснюється в порядку п.6.5 проекту договору, що додається.

ІІІ. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Стартова орендна плата: 397,70 грн. без ПДВ;

Стартова орендна плата для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 198,85 грн. без ПДВ;

Стартова орендна плата для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 198,85 грн. без ПДВ;

Строк оренди: до 31.03.2024 року включно.

Наявність рішення про затвердження додаткових умов оренди майна: рішення виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради від 16.03.2021 року №408 (пункт 11);

Наявність згоди на здійснення поточного та/або капітального ремонту об’єкта оренди під час встановлення додаткової умови оренди щодо виконання конкретних видів ремонтних робіт (поточного та/або капітального ремонту), реконструкції або реставрації об’єкта оренди із зазначенням суми і строку: відсутня

       Цільове призначення об’єкта оренди: для розміщення автомату з продажу непродовольчих товарів (бахіл) та з умовою забезпечення орендарем вимог законодавства про охорону культурної спадщини та умов охоронного договору, без права передачі об’єкта оренди в суборенду.

ІV. Інформація про аукціон:

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Спосіб проведення аукціону: аукціон з умовами.

Дата проведення аукціону: 19.04.2021 р.

Кінцевий строк подання заяви на участь в аукціоні: встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо в проміжок часу з 19 години 30 хвилин до 20 години 30 хвилин дня, що передує дню проведення електронного аукціону.

Розмір мінімального кроку підвищення стартової орендної плати під час аукціону: 1% від стартової орендної плати;

Розмір гарантійного внеску: 3000,00 грн. без ПДВ;

Розмір гарантійного внеску для аукціону із зниженням стартової орендної плати: 3000,00 грн. без ПДВ;

Розмір гарантійного внеску для аукціону за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 3000,00 грн. без ПДВ;

Розмір реєстраційного внеску: 600,0 грн.

Кількість кроків за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій: 1 крок.

Період між аукціоном та аукціоном із зниженням стартової ціни, аукціоном із зниженням стартової ціни та аукціоном за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій: 25 календарних днів з дати оприлюднення оголошення електронною торговою системою про передачу майна в оренду.

V. Додаткова інформація:

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: тел. (0342) 552106, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за додатковою інформацією звертатись в Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, І поверх, адреса веб-сайту: www.depkr.if.ua), огляд об’єкту здійснюється за місцем його знаходження в попередньо узгоджений час протягом часу роботи служби з організації аукціону – робочі дні з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю та передсвяткові дні з 8.00 до 16.00).

Реквізити рахунків операторів електронних майданчиків, відкритих для сплати потенційними орендарями гарантійних та реєстраційних внесків: https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, відкритих для внесення операторами електронних майданчиків реєстраційних внесків потенційних орендарів та проведення переможцями аукціонів розрахунків за орендовані об’єкти:

Отримувач: Головне управління казначейства в Івано-Франківській області

                   Код ЄДРПОУ отримувача: 37951998

                   Банк отримувача: Казначейство України

             Номер рахунку (IBAN): UA868999980334339999000009612

Єдине посилання на веб-сторінку адміністратора, на якій є посилання в алфавітному порядку на веб-сторінки операторів електронного майданчика, які мають право використовувати електронний майданчик і з якими адміністратор уклав відповідний договір:https://prozorro.sale/info/elektronni-majdanchiki-ets-prozorroprodazhi-cbd2.

Для участі в аукціоні потенційний орендар подає в ЕТС заяву на участь в аукціоні, вимоги до якої встановлюються адміністратором ЕТС, в електронній формі. До заяви додаються:

1) для потенційних орендарів - фізичних осіб - громадян України - копія паспорта громадянина України;

2) для потенційних орендарів - іноземних громадян та осіб без громадянства - копія документа, що посвідчує особу;

3) для потенційних орендарів - юридичних осіб:

витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань України - для юридичних осіб - резидентів;

документ про реєстрацію у державі її місцезнаходження (витяг із торговельного, банківського або судового реєстру тощо), засвідчений згідно із законодавством держави його видачі, перекладений українською мовою, - для юридичних осіб - нерезидентів;

інформація про кінцевого бенефіціарного власника. Якщо особа не має кінцевого бенефіціарного власника, зазначається інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника і причина його відсутності;

4) документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску, а також документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску на рахунок оператора електронного майданчика.

УВАГА: Потенційні орендарі повинні відповідати вимогамстатті 4Закону України «Про оренду державного та комунального майна».