Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

І. Інформація про орендодавця та балансоутримувача:

Повне найменування і адреса орендодавця: Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради, 76004, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21;

Повне найменування і адреса балансоутримувача: Комунальне підприємство «Управляюча компанія «Комфортний дім», 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 161;

 ІІ. Інформація про об’єкт оренди, що міститься в Переліку другого типу:

Місцезнаходження об’єкта: м. Івано-Франківськ, вул. Нова, 19-а;

Тип об’єкта: нерухоме майно;

       Найменування та характеристика об’єкта оренди: нежитлові приміщення площею   112,2 кв.м, які розташовані на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Нова, 19А.

   Технічний стан об’єкта, інформація про потужність електромережі і забезпечення об’єкта комунікаціями: будівля в якій знаходиться об’єкт оренди забезпечена водопостачанням, водовідведенням, теплопостачанням та електропостачанням.

Загальна площа об’єкта: 112,2 кв.м

Корисна площа об’єкта: 85,2 кв.м

Ринкова вартість - 689280 грн. без ПДВ.

Рішення про проведення інвестиційного конкурсу або про включення об’єкта до переліку майна, що підлягає приватизації відсутні.

Об’єкт оренди не є пам’яткою культурної спадщини.

Право власності на об’єкт оренди зареєстровано за територіальною громадою м. Івано-Франківська в особі Івано-Франківської міської ради 12.11.2005 року. Реєстраційний номер запису 12757854.

 ІІІ. Проект договору оренди:

Проект договору додається в електронній торговій системі.

 ІV. Інформація про цільове призначення об’єкта оренди:

   Для цільового використання згідно з категорією 6 «Громадська організація (об’єднання) ветеранів для розміщення реабілітаційних установ для ветеранів» для нерухомого майна, якщо потенційним орендарем є суб’єкт, передбачений пунктом 2 статті 15Закону України “Про оренду державного та комунального майна”.

 V. Інформація про умови оренди об’єкта оренди:

Розмір орендної плати за базовий місяць оренди : 574,40 грн. без ПДВ;

Строк оренди: до 31.03.2041року включно.

        VІ. Інформація про контактні дані та номери розрахункових рахунків:

Контактні дані (номер телефону і адреса електронної пошти) працівника балансоутримувача/орендодавця, відповідального за ознайомлення заінтересованих осіб з об’єктом оренди, із зазначенням адреси, на яку протягом робочого часу такі особи можуть звертатися із заявами про ознайомлення з об’єктом, час і місце проведення огляду об’єкта: тел. (0342) 552106, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., за додатковою інформацією звертатись в Департамент комунальних ресурсів Івано-Франківської міської ради (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, І поверх, адреса веб-сайту: www.depkr.if.ua), огляд об’єкту здійснюється за місцем його знаходження в попередньо узгоджений час протягом часу роботи– робочі дні з 8.00 до 17.15 (в п'ятницю та передсвяткові дні з 8.00 до 16.00).

Найменування установи (банку, казначейства), її місцезнаходження та номери рахунків у національній валюті, для проведення розрахунків за орендовані об’єкти:

Отримувач: Головне управління казначейства в Івано-Франківській області

                       Код ЄДРПОУ отримувача: 37951998

                       Банк отримувача: Казначейство України

               Номер рахунку (IBAN): UA868999980334339999000009612