Статьи и обзоры nachodki.ru

Відповідно до листа Івано-Франківської обласної військової адміністрації під час оголошення повітряної тривоги необхідно забезпечити зупинку роботи сільськогосподарської техніки для унеможливлення збоїв в роботі ППО.

23.05.23р.

Про проведення весняної кампанії пероральної імунізації диких мясоїдних

тварин в Івано-Франківській області

Сказ особливо небезпечне вірусне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, яке характеризується ураженням центральної нервової систем. Від сказу щорічно гине у світі понад 55 тисяч людей і більше 1 мільйона тварин.

22.05.2023р.

Під керівництвом заступника міського голови в Департаменті комунальних ресурсів та сільського господарства проведено нараду з пасічниками громади. В нараді взяли участь спеціалісти управлінь безпечності харчових продуктів і ветеринарної медицини та фітосанітарної безпеки держпродспоживслужби області. Метою обговорення були вимоги законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, заходів щодо профілактики отруєння бджіл та механізмів установлення факту отруєння бджіл, а також алгоритму дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин.

До Департаменту комунальних ресурсів та сільського господарства продовжують надходити заяви від фізичних осіб на фінансову підтримку тваринництва. Дізнавайтеся, як ортимати фінансову допомогу через Центр надання адміністративних послуг. Детальніше

12.05.23р.

 
 

Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства 02.03.2023 року о 11.00 год. 00 хв. за адресою вул. Леся Курбаса, 2 (3 поверх) проводить за участю спеціалістів ветеринарної медицини та фітосанітарної безпеки Держпродспоживслужби області нараду з питань профілактики отруєння та механізму установлення факту отруєння бджіл.

Запрошуємо пасічників взяти участь у нараді.