Интернет-магазин nachodki.ru

12.04.2019 р. о 14:30 год. в приміщенні виконавчого комітету міської ради (вул. Грушевського,21, в залі засідань ВК, каб. 311) відбудеться відкрите громадське обговорення регуляторного акта – проекту рішення міської ради «Про внесення змін до «Положення про здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною земель у м.Івано-Франківську». Метою проекту є врегулювання процесу здійснення самоврядного контролю за використанням земель у м.Івано-Франківську відповідно до висновків Великої Палати Верховного Суду України від 16.07.2018р. про застосування до правовідносин по сплаті коштів за користування земельними ділянками без правовстановлюючих документів глави 83 Цивільного кодексу України «Набуття, збереження майна без достатньої правової підстави».

 

З текстом проекту рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись в мережі Інтернет за посиланням: http://www.mvk.if.ua/rppra/ розділ «Регуляторна політика» /«Проекти регуляторних актів та аналізи регуляторного впливу» та/або в Управлінні самоврядного контролю Департаменту комунальних ресурсів за адресою: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Леся Курбаса, 2, тел. 75-00-65, 72-58-62, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Зауваження та пропозиції приймаються в друкованому чи електронному виглядах за вищезазначеними адресами або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., впродовж одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта на офіційній сторінці виконавчого комітету міської ради в мережі Інтернет.